SEP NA POMOC - Aktualności PDF Drukuj
wtorek, 21 kwietnia 2020 20:53

resized IMG 20200420 WA0007 01Trwa zbiórka funduszy przeznaczonych na zakup materiałów niezbędnych do realizacji pomocy w walce z pandemią koronawirusa. Akcja została zorganizowana i jest prowadzona przez członków Oddziału Olsztyńskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Informacje o akcji w artykule >>tutaj

W ramach akcji SEP NA POMOC w zeszłym tygodniu dostarczyliśmy pierwsze zamówione materiały do Szpitala Zakaźnego w Ostródzie.  W dniu 17.04.2020 przekazaliśmy kolejne zamówione materiały:
termometry bezdotykowe  - 20 szt.,  pulsoksymetry napalcowe – 20 szt.,  aparaty RR 15 szt.,  maseczki chirurgiczne – 3450 szt. i przyłbicę ochronną – 1 szt.

Dostawę przeprowadził osobiście kol. Maciej Matulewicz z Koła SEP przy Elnet.  Z bezpośredniej relacji kol. Macieja możemy dowiedzieć się, że Panie były niezmiernie szczęśliwe, jak zobaczyły przywiezione materiały. Niesamowicie miły i poruszający widok osób, które możemy wspierać w niesieniu pomoc osobom chorym. Nasze wsparcie jest bardzo potrzebne w walce z pandemią (bo jak widzimy każda ilość materiałów medycznych jest potrzebna) więc nie poprzestawajmy na tym co zrobiliśmy i działajmy dalej w tej kwestii. Pieniądze na zakup materiałów medycznych wpływają sukcesywnie co widać na naszej stronie i jest to niezbędne wsparcie dla tych, którzy tego potrzebują.