Wycieczka techniczna Oddziału Olsztyńskiego SEP do zakładów ABB w Przasnyszu 28.02.2020 PDF Drukuj
sobota, 07 grudnia 2019 00:00

ABBZarząd Oddziału Olsztyńskiego SEP zaprasza członków do udziału w jednodniowej wycieczce technicznej do fabryki ABB w Przasnyszu, która planowana jest w dniu 28-02-2020 (piątek).

W programie przejazd transportem zorganizowanym oraz zwiedzanie z przewodnikiem zakładów wytwórczych ABB w Przasnyszu należących do najnowocześniejszych fabryk aparatury średnich i wysokich napięć na świecie.
Podczas wycieczki planowany jest obiad. Udział w wycieczce jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona (do 45 osób) decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia na wycieczkę prosimy przesyłać pocztą elektroniczną poprzez email:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-14:30 nr tel. (89) 527 98 79 w terminie do dnia 10 stycznia 2020. W zgłoszeniu podajemy Nazwisko i imię.

Zakłady wytwórcze ABB w Przasnyszu należą do najnowocześniejszych fabryk aparatury średnich i wysokich napięć na świecie. Powstaje tu wiele wyrobów w ramach produkcji specjalizowanej, co oznacza, że przasnyska fabryka – jako jedyna w Grupie ABB – produkuje je i zaopatruje rynki na wszystkich kontynentach. Zakład słynie w Polsce i poza jej granicami, z przekładników, rozłączników, ograniczników przepięć oraz bezpieczników.