Szkolenie Koło Miejskie SEP PDF Drukuj
środa, 13 listopada 2019 00:00

eti logoZarząd Koła Miejskiego SEP w Olsztynie zaprasza członków do udziału w Konferencji Szkoleniowej ETI POLAM na temat:
1. Zabezpieczenia topikowe specjalne i przeciwprzepięciowe  nowej generacji dla instalacji fotowoltaicznych PV – dobór i  wymiarowanie
2. Zagadnienia selektywności działania zabezpieczeń nadprądowych w instalacjach  nn. Modułowy ogranicznik mocy umownej ETIMAT T – alternatywne rozwiązanie zabezpieczenia przedlicznikowego.

Szkolenie będą prowadzili Panowie: Roman Kłopocki i Michał Szulborski.

Termin szkolenia - 13 grudnia 2019 r. (piątek), początek godz. 15:30

Miejsce szkolenia - Dom Technika NOT w Olsztynie Plac Konsulatu Polskiego 1 - Sala  Konferencyjna

Zgłoszenie chęci udziału w szkoleniu proszę zgłaszać na email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie do kol. Andrzeja Siudzińskiego tel. 500147767. W zgłoszeniu należy podać: Nazwisko i imię.