Walne Zgromadzenie Delegatów Oddziału Olsztyńskiego SEP w Olsztynie PDF Drukuj
czwartek, 15 lutego 2018 00:00
Dnia 02 marca 2018 (piątek) o godz. 14:00 - I termin lub godz. 14:15 - II termin, w sali konferencyjnej Federcji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Olsztynie, odbędzie się Walne Zgromadzenie Delegatów Oddziału Olsztynskiego SEP.
 
Spotkanie to jest drugim etapem akcji sprawozdawczo-wyborczej w strukturach Stowarzyszenia Elektryków Polskich. W pierwszym etapie przeprowadzono wybory w kołach zakładowych Oddziału Olsztyńskiego SEP. Walne Zgromadzenie Delegatów Oddziału Olsztynskiego SEP ma na celu ocenę pracy ustepującego zarządu i wybranie nowych władz oddziału na kadencję 2018-2022.
 
Podczas zebrania zostaną wybrani delegaci do udziału w XXXVIII. Walnym Zjeździe Delegatów SEP, który odbędzie się w dniach 21-24 czerwca 2018 r. w Poznaniu na terenie Targów Poznańskich.
 
 
Delegatami na Walne Zgromadzenie Delegatów Oddziału Olsztyńskiego SEP zostali wybrani:
1. Bartczak Daniel - OLDŹWIG
2. Buczek Radosław - NETBUD
3. Chmiel Marek - RD Olsztyn
4. Czacharowski Jan - Zespół Szkół Warsztaty Szkolne Lubawa
5. Dembowski Błażej - SKANSKA
6. Farańczuk Andrzej - ALKOM
7. Grzebieniak Andrzej - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski Wydział Nauk Ekonomicznych
8. Kantel Jarosław - TP Publitel
9. Kosowski Tomasz - TELEKOM-WARMIA
10. Kraweć Tomasz - SEP Iława
11. Kuca Jerzy - RD Ketrzyn
12. Kukliński Jarosław - PRONAD
13. Lange Andrzej - Koło Miejskie
14. Matulewicz Maciej - ELNET
15. Matysiak Waldemar  - RD Szczytno
16. Michowski Zbigniew - RD Ostróda
17. Milejski Mirosław - RD Iława
18. Nadolski Jan - SEP Iława
19. Niemira Magdalena - TP Publitel
20. Nosek Krzysztof  - Koło Miejskie
21. Pankowski Jarosław - Zespół Szkół Warsztaty Szkolne Lubawa
22. Paszko Lesław - ORANGE Polska SA
23. Piechocki  Janusz - Koło Miejskie
24. Raczyński Piotr - INTEGRA
25. Rączkiewicz Sylwester - Koło Miejskie
26. Rozłucki Witold - ENERGA-OPERATOR SA ODDZIAŁ W OLSZTYNIE
27. Rybaczyk Dariusz - DAMIR
28. Siudziński Stefan - Koło Miejskie
29. Skrzypczak Roman - Koło Miejskie
30. Staśkiewicz Maciej - SPRINT
31. Stecki Dariusz - ENERGA-OPERATOR SA ODDZIAŁ W OLSZTYNIE
32. Stępowski Mieczysław - AREL
33. Stocki Henryk - RD Ostróda
34. Szczęsny Jan - PRONAD
35. Szokalska Jolanta - ORANGE Polska SA
36. Szostak Andrzej - ORANGE Polska SA
37. Szostek Stanisław - Zespół Szkół E i T
38. Śmieja Michał - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski Katedra Mechatroniki
39. Turowski Andrzej - Zespół Szkół Rolniczych w Ostródzie
40. Waliński Waldemar - SPRINT
 
Poniżej przedstawiamy nowo wybrane Zarządy Kół Zakładowych przy Oddziale Olsztyńskim SEP /wkrótce kolejne składy zarządów kół/.
EOP SEP2018  resized zarzad KM SEP  

sep siedziba

ENERGA-OPERATOR SA
Oddział w Olsztynie
KOŁO MIEJSKIE    SIEDZIBA ODDZIAŁU OLSZTYŃSKIEGO SEP
resized Zarzd Koła Integra V05 resized ZSR w Ostródzie Kolo SEP     resized Kolo UWM WNE
KOŁO INTEGRA KOŁO ZSR W OSTRÓDZIE    KOŁO UW-M Wydział Nauk Ekonomicznych
resized KoloRDOlsztyn resized TPPublitel2    UWM WNE 
KOŁO RD OLSZTYN KOŁO TP Publitel   KOŁO UW-M Wydział Nauk Ekonomicznych 
RD OSTRÓDA      
KOŁO RD OSTRÓDA